142 gösterim
35,50 viral puan

کاشت مو

مراحل کاشت مو
انجام پیوند مو یک فرایند دقیق است که معمولا چندین ساعت طول میکشد و گاهی تا 10 ساعت به طول انجامیده است. در هر
seobymehdi 06.08.2017 saat 11:22
 1. مراحل کاشت مو

  انجام پیوند مو یک فرایند دقیق است که معمولا چندین ساعت طول میکشد و گاهی تا 10 ساعت به طول انجامیده است. در هر مرحله از درمان لازم است اطمینان حاصل شود مراحل درست و دقیق انجام می شود تا پیوند مو حداکثر رشد را داشته باشد. برای اینکه از این عمل اطلاعات گسترده تری داشته باشید این مقاله را دنبال کنید و نگاه دقیقی به روند گام به گام کاشت مو داشته باشید.

  آماده شدن برای پیوند مو

  هنگامی که برنامه عمل جراحی شما تنظیم می شود، دستور العمل هایی که قبل از عمل باید انجام دهید به شما ارائه خواهد شد تا اطمینان حاصل شود عمل جراحی شما به درستی صورت می گیرد. به طور کلی کارهایی که باید قبل از انجام عمل انجام دهید شامل موارد زیر می شود.

  های غذایی را متوقف کنید.

  رفع مو های زائد :

  پیوند واحد فولیکولار (FUT)

  استخراج اهداکننده

  قبل از این که یک نوار از بافت اهدا کننده با استفاده از تیغه از پشت یا دو طرف سر برداشته شود، ناحیه اهداکننده را برش می دهند. جراح به طور کامل اطمینان حاصل می کند که انتقال ضخامت فولیکار به حدی است که خسارتی وارد نشود. هنگامی که بافت حامل استخراج می شود، ناحیه اهدا کننده را شست و شو می دهند. تقریبا ده روز پس از انجام عمل کاشت مو سر بخیه ها توسط جراح برداشته می شود و موهای موجود در ناحیه اهدا کننده قسمت پاره شده را پوشش می دهند.

  استخراج واحد فولیکولار(FUE)

  برخلاف روش FUT که یک نوار از بافت اهدا کننده حذف می شد، تکنیکFUE شامل استخراج واحد های فولیکولی فرد به طور مستقیم از مرحله اهدا کننده است به صورتی که پزشکان از یک ابزار تخصصی برای این کار استفاده می کنند. به همین دلیل است که این روش طولانی تر از روش قبل است.

  آماده سازی منطقه دریافت کننده

  به قسمت طاسی سر داروی بی حسی تزریق می شود. ممکن است مجبور شوند مو های قسمتی از منطقه اهدا کننده را بتراشند. سپس برش های کوچک و منظمی ایجاد می کنند.در کلینیک کاشت مو این کار معمولا با میکرو سوزن صورت می گیرد تا به اندازه مو های طبیعی باشد. سپس پیوند ها با توجه به زاویه ای که مو های طبیعی شما رشد می کند، وارد برش ها قرار می گیرد.

  http://neginirannovinclin...d8%b4%d8%aa-%d9%85%d9%88/

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 3 gösterim
 • Toplam Seed: 4 gösterim
 • Toplam Direkt: 135 gösterim
 • Viral Puan: 35,50
şu an popüler